بورس اینترنتی حراج چای ایرانی در املش شروع به فعالیت کرد .

مدیر بورس حراج اینترنتی چای ایران، از راه اندازی وشروع به فعالیت بورس اینترنتی حراج چای ایران در شهرستان املش خبر داد.

'سید محمد رضا علوی املشی' ، هدف از راه اندازی بورس چای در املش را ایجاد بازار فروش چای داخلی از طریق فضای مجازی اینترنت برای فعالان این صنعت دانست.
وی با بیان اینکه اکثر تولیدکنندگان و عرضه کنندگان چای و محصولات چای در زمان حاضر توان عرضه و تبلیغات مناسب برای فروش چای در سطح کشور و بازارهای جهانی را ندارند، خاطرنشان کرد: راه اندازی بورس چای در فضای مجازی اینترنتی برای معرفی چای ایرانی و محصولات جانبی آن مناسب ترین راه برای کمک به این محصول و کسانی که با آن سر و کار دارند، می باشد.
علوی املشی، چای ایرانی را ارگانیک و عاری از هرگونه سموم و مواد شیمیایی دانست و اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی انجام گرفته و ارتباط با مدیران کارخانجات چای، از آنها خواسته شده تا از این فرصت محصولات متنوع چای خود را در فضای مجازی اینترنت به صورت مجزا تبلیغ نمایند تا در رقابتی سالم محصولات آنها به فروش برسد.
وی اضافه کرد: همه کارخانجات و دست اندرکاران تولید و محصولات جانبی چای می توانند از ظرفیت ایجاد شده در بورس حراج اینترنتی چای مشارکت فعال داشته باشند.
مدیر بورس حراج اینترنتی چای ایرانی ادامه داد: هم اکنون در حال هماهنگی هستیم تا چای ایرانی را وارد بورس محصولات کشاورزی کنیم که بطور قطع با این اقدام گامی بزرگ در جهت فروش چای ایرانی برداشته خواهد شد.
علوی املشی در ادامه در خصوص مقابله با انحصارکنندگان این صنعت تصریح کرد: ما آمده ایم تا با معرفی و عرضه چای مرغوب، باکیفیت، سالم و بهداشتی ایرانی، مافیای چای را به انزوا بکشانیم و بار دیگر ذائقه مردم را به چای سالم ایرانی تغییر دهیم.
وی بیان داشت: در تلاشیم تا در میادین بزرگ فروش کالا در تهران از طریق شهرداری یا وزارت جهاد کشاورزی غرفه هایی را برای این کار در اختیار بگیرم تا محصولات متنوع چای کارخانجات مختلف را در معرض فروش قرار دهیم.
مدیر بورس حراج اینترنتی چای ایرانی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مردم، تهیه چای ایرانی مطمئن است، گفت: مردم معتقدند که چای مرغوب را فقط در سفر به گیلان می توان بدست آورند اما با قاطعیت اعلام می کنیم خیلی از واحدهای تولیدی چای کشور اکنون مجهز به امکانات بسته بندی، گواهینامه های بهداشتی و علامت های استاندارد بوده و توان رقابت با تولید کنندگان تولیدی جهان را دارند.
علوی املشی خدمات فعلی بورس حراج اینترنتی چای ایرانی را عرضه کلی چای سیاه و سبز به صورت فله، بسته بندی، تی بک (کیسه ای)، عرضه نوشابه چای و بعضی از محصولات جانبی چای، تبلیغات اینترنتی محصولات تولیدی کاخانجات چایسازی، مشاوره در زمینه تبلیغات، چاپ پوستر، بنر و...، خرید و فروش کارخانجات چایسازی، راه اندازی سامانه پیام کوتاه و ارتباط با کلیه بازرگانان و تجار و کارخانه داران عنوان کرد.
وی یادآور شد: تمام کارخانجات می توانند موجودی چای انبارهای خود را با ارقام مختلف چای و قیمت های آنها به ما اعلام کنند تا در سامانه بورس حراج اینترنتی چای ایرانی قرار داده تا چای کارخانجات به فروش رود.
علوی املشی اضافه کرد: برای نخستین بار بنا داریم آدرس تمام واحدهای چایسازی و توانمندی های کارخانجات چایسازی و شرکت های بسته بندی و ظرفیت تولیدی آنها را با محصولات جانبی چای در بورس حراج اینترنتی چای ایرانی قرار دهیم.
وی آدرس بورس اینترنتی حراج چای ایرانی را www.iran teabourse.com اعلام کرد.

/ 0 نظر / 13 بازدید