نتایج کامل دور دوم مسابقات جام حذفی و برنامه مسابقات مرحله سوم

چهارشنبه 30 شهریور

ماهان کرمانشاه 1 - هدف میناب هرمزگان 0

 

پنجشنبه 31 شهریور

شیرین فراز کرمانشاه 8 - کیمیا رشد آق قلا 0

اتکا گلستان 1- تاک مهر تاکستان 0

پیکان 1 - یادآوران خرمشهر 0

جهان الکتریک نیشابور 2 - گسترش فولاد تبریز 3

تربیت یزد 6 - خزر محمودآباد 0

پاس همدان 0 - شاهین کوهرنگ 3 ( پاس انصراف داد )

ماشین سازی تبریز 3- آلومینیوم هرمزگان 0 ( آلومینیوم انصراف داد )

نیروی زمینی تهران 4 - شاهین کرج 3

شهرداری نقده 1 - داماش درود 2

استقلال رامهرمز 3 - صنعت ساری 0 ( صنعت از دور مسابقات کنار گذاشته شد)

شهرداری یاسوج 14 - شهرداری فردوس 0

اترک پتروشیمی بجنورد 3 - فولاد یزد 0 ( فولاد انصراف داد )

استقلال صنعتی 4 - شهرداری رضوانشهر 0

سایپا شمال 2 - اتحاد پاکدشت 0

 

 جمعه  اول مهر ماه 

استیل آذین سمنان 1- مقاومت تهران0

البدر بندر کنگ 4 - کاوه تهران 3 ( در ضربات پنالتی )

فولاد نوین اهواز 0 - شهرداری اراک 1

گسترش فولاد سهند 0- ابومسلم مشهد 1

داماش ایرانیان  4 - گیتی پسند اصفهان 5 ( ضربات پنالتی )

ملی حفاری اهواز - نساجی مازندران ( نساجی انصراف داد)

گل گهر سیرجان 2 - چوکا تالش 0

 سیاه جامگان مشهد - برق شیراز ( برق انصراف داد )

مهر کرج - شهرداری بندر عباس ( شهرداری انصراف داد)

آشیان گستران ورامین 0 - مس رفسنجان 1

پیام مخابرات فارس 2 - ذوب آهن نوین اصفهان 1

ایرانجوان بوشهر 2- نفت نوین آبادان 1

نفت مسجد سلیمان - پاس نوین همدان ( پاس انصراف داد )

بدین ترتیب برنامه مسابقات مرحله سوم به ترتیب زیر خواهد بود که برنده این دیدارها در مرحله چهارم  به مصاف تیمهای لیگ برتری خواهند رفت :

* تیمهایی که اول نامشان ذکر شده میزبان هستند

مس رفسنجان - ماهان کرمانشاه ( برنده به مصاف تیم پرسپولیس تهران خواهد رفت )

گسترش فولاد تبریز - استیل آذین سمنان ( برنده به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود )

داماش درود - ملی حفاری اهواز ( برنده به مصاف تیم نفت آبادان می رود )

شاهین کوهرنگ - شهرداری یاسوج ( برنده به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز می رود )

شهرداری اراک - ایرانجوان بوشهر ( برنده به مصاف مس سرچشمه می رود )

 

محل برگزاری دیدارهای زیر ( میزبان و میهمانی ) با قرعه مشخص خواهد شد :

مهر کرج - استقلال رامهرمز ( برنده به مصاف تیم راه آهن شهر ری می رود )

البدر بندر کنگ - شیرین فراز کرمانشاه ( برنده به مصاف استقلال تهران می رود )

سیاه جامگان مشهد - گل گهر سیرجان ( برنده به مصاف تیم سایپا البرز می رود )

اترک پتروشیمی بجنورد - اتکا گلستان ( برنده به مصاف تیم فجر شهید سپاسی شیراز می رود )

سایپا شمال - استقلال صنعتی اهواز ( برنده به مصاف تیم مس کرمان می رود )

پیام مخابرات فارس - پیکان ( برنده به مصاف تیم صبا قم می رود )

ماشین سازی تبریز - تربیت یزد ( برنده به مصاف تیم شهرداری تبریز می رود )

گیتی پسند اصفهان - ابومسلم مشهد ( برنده به مصاف تیم ملوان بندر انزلی می رود )

نیروی زمینی تهران - نفت مسجد سلیمان ( برنده به مصاف تیم شاهین بوشهر می رود )

ضمناً طبق قرعه کشی انجام شده در قبل از آغاز مسابقات تیمهای لیگ برتری فولاد خوزستان و داماش گیلان به ترتیب میزبان تیمهای سپاهان اصفهان و نفت تهران در مرحله چهارم مسابقات خواهند بود.

/ 0 نظر / 16 بازدید