به گزارش "لاهیگ" به نقل از روابط عمومی شهرداری لاهیجان، رضا کهالی در حاشیه بازدید از روند احداث این میدان گفت: توجه به روان شدن حرکت خودروها در سطح شهر و کاهش ترافیک در مناطق گردشگری و مرکز شهر، از جمله برنامه‌های ویژه‌ای است که در دستور کار شهرداری لاهیجان قرار گرفته است.
وی افزود: به همین منظور در مسیر اصلی شهر لاهیجان از میدان شیخ زاهد تا میدان شهدا در چند نقطه هم‌اکنون اقدامات عمرانی در حال انجام است که بازسازی و احداث مجدد میدان شهدا، احداث دو خط عبور جدید و چهار بانده کردن بلوار امام خمینی، احداث یک میدان جدید در تقاطع بلوار امام خمینی و استقلال و بازسازی و زیباسازی میدان بسیج از جمله این اقدامات می‌باشد.

وی اضافه کرد: احداث میدان جدید در تقاطع بلوار امام رضا و خیابان خزر نیز از جمله اقدامات شهرداری برای کاهش ترافیک در میادین بسیج و گلستان و سهولت ورود خودروها به خیابان خزر می‌باشد.

کهالی اظهار کرد: برای احداث این میدان، اعتباری بالغ بر 150 میلیون ریال درنظر گرفته شده که در مدت کوتاهی با تلاش کارکنان شهرداری لاهیجان و نظارت فرماندهی راهنمایی و رانندگی، طراحی و جانمایی شده و به زودی طرح نهایی آن اجرا می‌شود.

 

وی با بیان این‌که شهرداری به جهت انجام سریع و به موقع پروژه‌ها به صورت 24 ساعته در حال خدمت‌رسانی به شهروندان می‌باشد، گفت: به منظور اتمام سریع پروژه‌های نیمه تمام، تدابیر لازم برای 24 ساعته نمودن زمان انجام کار را اندیشیده‌ایم تا سریع‌تر به اهداف مورد نظر دست یابیم.

شهردار لاهیجان از همکاری و مشارکت شهروندان لاهیجان برای سرعت‌بخشی توسعه و پیشرفت شهر لاهیجان تشکر نمود و اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در دوره مسئولیت اینجانب در شهرداری لاهیجان انجام شده است، افزایش روزهای ملاقات عمومی با شهروندان محترم می‌باشد تا این عزیزان بتوانند مسائل، مشکلات و نظرات خود را به سهولت مطرح نمایند.

وی افزود: شهروندان می‌توانند علاوه بر ملاقات عمومی در ساعت اداری روزهای سه‌شنبه، در عصر روزهای شنبه و دوشنبه نیز از ساعت 18 الی 20 به شهرداری مراجعه نمایند.
کهالی اضافه کرد: هدف ما خدمت‌رسانی بدون منت به شهروندان فهیم لاهیجان است و در این راستا اقدامات شهرداری در سطح شهر خود گویای اهمیت نهضت کار و تلاش شهرداری برای آبادانی افزون‌تر لاهیجان می‌باشد.

شهرداری لاهیجان